Skocz do zawartości

zaginiona przesyłka z hk


MrFlayerX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No bez przesady! Dopiero przedwczoraj wyleciała z HK...

Jak to sprawdzić?

 

na strone HobbyKing mam:

SHIPPED
We have shipped your order. Thank you!
2/14/2012 7:40:48 PM

Mariusz - musisz uzbroić się w cierpliwość. Czasem pierwszy listonosz zapuka do drzwi, niż pojawi się możliwość śledzenia.. A jeśli już bardzo zaczynasz się niepokoić, to najlepiej zadzwoń pod numer: 804 104 104 Tutaj dostaniesz konkretne informacje po podaniu Pani nr-u przesyłki.. Ja szczerze mówiąc korzystam z tej właśnie formy śledzenia. Może także spróbować przez wpisanie nr-u na tej stronie.

 

Tak, czy nie - musisz odczekać minimum 4 dni zanim podejmiesz próbę ustalania pobytu swojej przesyłki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz paczka przyszła po 3 miesiącach, ale ważne że przyszła bo już myślałem że szlak ja trafił po drodze. I na żadnym trakingu jej nie było mimo że rejestrowana. Czasami dopiero po tygodniu można paczkę znaleźć w śledzeniu i to zagranicznego operatora pocztowego. Róznie to bywa. Ale zazwyczaj 3-4 tygodnie to idzie, leci czy tam płynie :D Choć lepiej niech nie płynie bo tygodnie zamieniają się na miesiące :?

 

Ale dobre, kolega chciał mieć paczkę po 2-3 dniach. Czasami 2 dni to przelew idzie z banku do banku u nas w kraju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samego tematu nic, jak zdecydowana wiekszosc postow w tym temacie. Napisalem to w nawiazaniu do innych postow. To jest forum modelarskie gdzie rozmowy powinny odbywac sie na luzie. Twoj post kompletnie nic nie wnosi ani do tematu ani do rozmowy. Jezeli zlamalem w jakis sposob prawo to na pewno moderator mi to uswiadomi, mozesz byc spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

swiss past daje mi informacje:

 

Mon 05.03.2012 17:43 Departure from border point of origin country CH-8010 Zürich 1

 

Our delivery partners in the destination country have unfortunately not provided us with any consignment incidents.

The lack of this information does not affect actual delivery

 

na http://sledzenie.poczta-polska.pl/ ani w urzędzie celnym nie ma paczki mam się martwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.