Skocz do zawartości

Serwo na ogon do HK 450


Chriss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Muszę kupić serwo na ogon do mojego heli. Zastanawiam się na tym serwem Corona 919 Metal Gear.

Tutaj jest link do niego na Hobby King'u : http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=11854

Czy będzie się ono nadawało. Jest szybkie, dość mocne no i metalowe zęby ma. Według mnie nadawało by się, a jaka jest Wasza opinia?

Żyroskop mam narazie nie najlepszy bo HK 401B, ale planuję zamienić na Tarot'a GY650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o "niezniszczalności" w serwie Futaba GY401 , ponoć idealne na ogon.

:shock: Pierwsze słyszę że Futaba GY401 to serwo :) GY401 to żyroskop :mrgreen:

 

Jak już to chodziło Ci chyba o komplet GY401 z serwem Futaba S9254. Tak dobry zestaw, lecz cena niekoniecznie. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak szczerze polecam Goteck D9257, przeżyło dużo, na wszelki wypadek kupiłem drugie by cena nie podskoczyła, cóż mówić jest rewelacyjne. mam na ogonie pół roku i brakuje mi słów, a drugie leży i czeka.

To jest duże silne, serwo w formacie standard, nie jakaś pipidówka, źle wyregulowanie łamie orczyki !!!!!!!

Tylko żeby, chęci tuningu, pokrywały się z umiejętnościami, bez przysłowia że "kiepskiej baletnicy, to rąbek u spódnicy"

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=CWI5Vq9Zw_8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe. Kupiłeś w Polsce, czy gdzieś za granicą. Ile kosztowało? Nie umiem go nigdzie znaleźć w sklepach internetowych. Nic wezmę chyba to Corony, bo nie jest drogie, a i tak zamawiam jeszcze inne rzeczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grosze u mnie latały na ogonie, to setki złotych wydawałem na pozostałe części :devil:

Bo żeby po krecie , przywrócić całość do stanu wyjściowego, ehh nie radze żałować kaski na ogon, no już nie mówię o podzespołach podanych przez Rafała, ale cokolwiek lepszego się zwróci niż te co masz zamiar kupić, ja przeżyłem 8 kretów z czego, 6 z winy ogona.

zauważ, każda akceleracja wpływa na ogon, a tam był tani DS. :ass:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Corona nie robi chyba dziadowskich serw?

zależy, co jest dla Ciebie wykładnikiem jakości ?

Marka czy działanie. :wink:

Mógłbym kupować serwo marki"śmieć" gdyby spełniało swoje zadanie, a za każdym razem kiedy je nabywam, ale tak nie jest i w miarę popytu zmiesza się jakość, wykonania.

Tak samo co Turnigy 9x

Corona , Imax, Eurglę, Flysky.- Kurde Toya, Yato itd. jedno wielkie g..

Tylko jest fajnie bo Polacy okiełznali możliwość update soft i etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.