Skocz do zawartości

wykonanie kadłuba


Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczniesz cokolwiek robić, przeczytaj sobie ten temat. Przekonasz się, co niesie ze sobą budowa takiego modelu. Zajmuje się modelarstwem już bardzo długo, w tym parę lat helikopterami RC. Złożenie, regulacja i uruchomienie ich nie sprawia mi praktycznie żadnych kłopotów. Jednak przed budującymi pływające modele łodzi podwodnych, chylę nisko czoło. To zupełnie inna bajka. Chciałbym zobaczyć końcowy moment budowy Twojej łodzi, śmiem jednak twierdzić, że koledzy piszący powyżej mają rację.

Także bez urazy ale dokładam się do zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się nie zgadzamy na nie których wpisach, to tutaj mówimy jednym językiem z kolegami Ładziak i utopia . Nie taki projekt w tym czasie i miejscu kariery, to jak własny "pogrzeb" o dużo za wcześnie, a szkoda.

zniechęcisz nas i sam siebie, na reagowanie na takie wpisy, a sam siebie na opcowanie z modelarstwem nie przekroczę granicy, że podjęcie tak zaawansowanego projektu na starcie, zamyka i kończy wiele dróg.

Zbuduj, a dokładam się do zakładu. :devil:

A co jak nie zbudujesz?jak mamy się zreflektować?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek zdaje sobie z tego sprawę ale nie nauczę się budowy łodzi podwodnej latając bo to nie ma sensu prawda ?

z modelarstwa zrobiłem kiedyś z jakiegoś drewna(nie pamiętam co to było) prostą łódz nawodną i pływała

niestety mam za ciekawskiego psa i sie nie uchowała :x

chociaż mogłem gorzej wybrać gdyż buduje coś na wzór sewolfa a wiec okrętu atomowego które dają dużo miejsca ,rozmiar tez nie jest przypadkowy. W odległych planach chcialbym stworzyc uboot-a ale to na 100% nie jest do zrobienia na chwile obecna przeze mnie ,za mało miejsca ,2 śruby itd.

co do zakładu karę wymyślcie sami :twisted:

ale zanim mnie skreslicie całkowicie to poczekajcie pzynajmniej na tego kartonowca ;)

do 19lutego myślę że się wyrobię poczekacie ? ;D

edit:

dzięki za podzielenie się linkiem warto było przeczytać przy okazji świadomie czy nie odpowiedziałeś na mój temat ,dalej uważam że jestem w stanie to wykonać ,może nie tak jak ten Pan ale ... zobaczymy co to będzie ,narazie w moim "warsztacie" temp. -15 w południe wiec czeba czekać aż zima przejdzie i zacząć laminat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o ten laminat podzielę się 2linkami może komuś się przyda:

1.tworzenie laminowanego zderzaka do auta (chodzi tutaj o samą technikę)

2.tutaj film nie posklejane zdjęcia / laminowany kadłub do spalinówki

kartowiec się tworzy ale nie jestem pewien tych swoich planów(okleję go czymś abyście mogli wytknąć błędy na co liczę :D ) ,za dużo wątpliwości i założeń jeżeli ktoś ma dostęp do planów sewolf-a to proszę o kontakt ,ta jednostka jest inspiracją mojej a co za tym idzie dużo elementów jest zerżniętych na żywca np. pokład za kioskiem, tylnie stery głębokości i skrętu

@edit:

tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.