Skocz do zawartości

Pakiet do HK-T6A


qnii

Rekomendowane odpowiedzi

W tej aparaturze nie wiem, bo nie mam takiej. Mam Turnigy9X i w niej LiPo 2620. W sezonie, kiedy latam systematycznie, pakiet ładuje średnio raz/miesiąc. Ale to nie wszystkie zalety. Kiedy jest nieużywana, to pakiet sam z siebie się nie rozładowuje. Nie muszę pamiętać aby dzień wcześniej go naładować.

Polecam zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, nie wiem, bo tak jak napisałem wcześniej nie mam tej aparatury. Opieram się tylko na tym co "na szybko" znalazłem w necie i na własnych doświadczeniach z T9X.

Z tego zdjęcia można wywnioskować, że minimalnie większy wymiarowo by wszedł. Ale to tylko moje domysły. Jeśli masz tą apkę, to zmierz koszyczek z bateriami i dobierz do tego jakiś pakiet. Sklepy przeważnie podają wymiary, także nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO!! Ja też niedawno czegoś takiego szukałem, ponieważ podczas kilku lotów "paluszki" się wypięły i model EasyStara przyładował mocno w glebę. Nic mu się nie stało, ale lepiej jednak zmienić co nieco i władować pakiet do tej aparatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.