Skocz do zawartości

Super Warrior


GenerałPOLK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie żartownisie :) Helikopter kilka dni temu dostałem nie mogłem się powstrzymać i poszedłem nim polatać wszystko było dobrze, do czasu kiedy stracił sygnał.

Wpadł w śnieg, otrzepałem go, oczyściłem i latałem dalej, ale po chwili znów utrata sygnału i kolejny upadek w śnieg, tym razem gorzej to zniósł... wirniki cały czas się kręciły nie dało się go wyłączyć, po kilku minutach stanął pierwszy silnik a drugi kręcił się, aż do wyczerpania baterii.

W domu go osuszyłem, ale już się nie chciał się włączyć, zero reakcji.

Dziś go porozkręcałem, i jest tam takie połączenie (samczyk-samiczka) od płytki do baterii

rozłączyłem je i złączyłem silnik który wyłączył się pierwszy nie działa, drugi (ten który dłużej się kręcił) tak, zaznaczę że kręci się na opcji OFF jak i ON.

 

Ten helikopter to typowy 'hińczyk' i raczej nie da się znaleść do niego części zamiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak serio to kosz , albo pisz do Taiwanu.

Ale to serio było, to nie jest model i dalej nasze drogi się raczej roz.......................coś przerywa ....................... dd af gwdgwg.

 

Ale nie, jak stanę przy oknie i zażyje 9 Panadoli, to widzę jak to lata.....................ale furczy, nie kurde fascynujące, perfekcyjny lot, gratuluje Pilotowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.