Skocz do zawartości

Co na początek ?


adzik92

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż jestem tutaj nowy :oops:

Chciał bym abyście napisali mi co mogę zrobić.

Chciał bym jakiś samolot elektryczny, może być z balsy albo depronu (nie wiem czy dobrze napisałem :P )

 

Z Góry dziękuje za Pomoc :)

 

EDIT :

Przeglądałem całe forum, ale nie wiem co by było dobre na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teril kolega chce zbudować a nie kupić model. ja bym ci polecił toto 1 ostatnio latałem tym modelem jest bardzo przyjemny j prosty w pilotażu a jeśli czujesz się na siłach zbuduj Pipera L4 z depronu,rewelacyjny model do nauki jak i do niedzielnego latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego najpierw zadaj sobie pytanie czy podołasz i masz czas na budowe??

-budowa wymaga czasu ,ale mniej kosztuje od kupionego/gotowego modelu

-budując mozesz bezpośrednio ingerowac w konstrukcje i uczyc sie budowy co moze ci sie spodobac

-jesli chcesz kupić zwróć uwage aby byl to model wolny i z tworzywa które łatwo naprawić :P nie powiem ci czy taki czy siaki po prostu wolny, w sklepach jest mnóstwo ,pomyśl moze nad motoszybowcem na termike ? lub jak wyżej RWD lub którys z "braci" toto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Pytonie :) mam czas na budowę, chcę się dużo uczyć budowy i tych innych rzeczy związanych :) myślę że coś wybiorę i że pomożecie koledze AMATOROWI :oops: :D :wink: Dziękuje za Propozycje. Jak coś będę miał na oku to wstawię zdjęcia jakieś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adzik92, jeżeli to Twoja pierwsza budowa to polecam np. RWD-5. Model prosty w budowie, wyposażenie tanie, a właściwości lotne bardzo dobre. Polecam prześledzić budowę w tym temacie: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=12831

 

Tam jest budowany RWD-5 od podstaw, poza tym jeżeli podczas budowy miałbyś jakieś pytania, to zawsze możesz je zadawać na forum. Po to jesteśmy żeby pomóc, tym bardziej że to Twoje POCZĄTKI - a one bywają trudne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.