Skocz do zawartości

Witam! - potrzebuję pilnej pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Zarejestrowałem się tutaj bo licze na pomoc w zlokalizowaniu osób które wykonały Saturn V. Swoją droga to rejestracja na waszym forum to prawdziwa masakra, dziwne uciązliwe wpisywanie słow w spak, pisanie 11 literek, podawanie dat urodzenia.....

A na koniec mail do uwierzytelniania ląduje w spamie...

MASAKRA!

 

Ale do rzeczy. Widziałem na tym forum jak ktoś robił Saturna V a relacjonował go ktoś inny.

Proobowałem się z nim skontaktowac przez gg - znowu jakaś tajemnicza cisza po mimo że widac jak się logował na gg.

 

Problem mam taki, że odnalazłem plany saturna, ale jakby "zewnętrzne" znam tylko wymiary sylwetki, a za cholerę nie moge odszukać "detali" takich jak wymiary klap, nitow, blach falistych, silnikow pomocniczych - nigdzie tego nie ma.

 

Interesuje mnie również wykonanie form pod detale ale skąd mam wiedzieć jakie będą ich wymiary.... - prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, w POWITALNI pytań z reguły nie zadaje się, bo jak sama nazwa wskazuje tu się WITA. Jak dostaniesz prawa forumowicza, to pytaj do bólu w odpowiednich działach. Rejestracja taka jak z reguły wszędzie. Witaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestruje się bo szukam pomocy merytorycznej, a zgłaszam uwagi bo mam takie prawo.

Jak szukasz pomocy merytorycznej, to rejestruj się zgodnie z obowiązującym "prawem" i regulaminem. Masz wybór, albo przyłączyć się według zasad jakie obowiązują, albo nie.

Jeżeli mail z forum ląduje u Ciebie w folderze SPAM, to możesz odznaczyć sobie w skrzynce że to nie jest spam, albo możesz zmienić pocztę na "mniej badziewiacką" która nie zalicza maili z pfmrc do spamu :-)

Z drugiej strony na ponad 9000 użytkowników jeżeli jeden trafi się niezadowolony z rejestracji, to naprawdę powiem Ci że nie ma sobie co zawracać głowy. Nie pasuje Ci rejestracja i autoryzacja użytkownika, to nie zawracaj gitary i idź na inne fora modelarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.