Skocz do zawartości

kan1050


afish

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zapytac posiadaczy akumulatorów kan 1050 ile z nich wycisneli pradu ???

Moje pytanie pojawia sie dla tego poniewaz mam silniczek 2836-10 z rcsklep.pl (ten co ma niby 1.4 kg ciagu)

I do czego zmierzam .. na smigle GWS 9x5 ciagnal mi okolo 13 A pradu .. ( pakiet to 8xkan1050) a gdzies na forum znalazlem informacje ze przy takim smigle ciagnie kolo 19 A ..

Zastanawiam wiec sie czy te akumulatory nie maja za malej wydajnosci dla tego silnika ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy 6,5'' (skoku nie znam) na takich kanach i silniku 400 14A prądu wyciągnąłem, prąd rozłwadowania właśnie tyle wynosi (14A), a zasłyszałem gdzieś że oryginalne kany oddają nawet 50A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mozliwe ze one nie daja rady z tym silnikiem i smiglem i po prostu nie moga dac wystarczajacego pradu ..

dzisiaj sprawdze ile silniczek weźmie na podobnym smigle jak go podlacze pod akumulator .. speed 400 na smigle 6x5 bral 10A to nie wierze ze mocniejszy silnik na 9x5 tylko 13;]

 

Moze ktos wie jaki pakiety bym musial kupic zeby uzyskac wiekszy ciag ?? Bo na li pol mnie narazie nie stac bo nie mam ladowarki ..

 

Edit:

po podlaczeniu do akumulatora samochodowego przy polowie mocy na smigle 9x5 pobiera okolo 15 A wiec kan1050 nie wytrzymuja .. i nie wiem co kupic zeby napedzic ten silniczek ..

(przykladowo na camelionach 6x 3000mAh 7,2V na tym samym smigle pobiera 14 A czyli wiecej niz na 8xkann1050 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie pojawia sie dla tego poniewaz mam silniczek 2836-10 z rcsklep.pl (ten co ma niby 1.4 kg ciagu)

I do czego zmierzam .. na smigle GWS 9x5 ciagnal mi okolo 13 A pradu .. ( pakiet to 8xkan1050) a gdzies na forum znalazlem informacje ze przy takim smigle ciagnie kolo 19A

 

Dokladnie na smigle APC 9x5 bierze ten silnik 19,7A tak wiec powiniennes miec aku, ktory oddaje min. 25A azeby zywotnosc aku byla w miare dluga. Moje obecne do tego silnika oddaja 45A. Sa to lipole Wow-RC 2250 20C o masie ok. 180-190g

 

Zawsze mozesz zalozyc mniejsze smiglo, np 7x5 ale ciag na nim to bedzie pewno max 500g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Li pol-e to wiem ze sa oddajace taki prad.. ale ni-mh ??

Wlasnie wrócilem z lotów i zdziwilem sie bo pierwqszy raz podlaczylem pakiet 6x 3000mAh czyli 7,2V i model tak jak by latal na nim szybciej nawet no i oczywiscie dłuzej ze wzgledu na pojemnosc ..

 

Nie chce zakladac nowego tematu wiec tu zapytam co moze byc przyczyna ze model sie tak jak by kołysze raz mocniej raz mniej ale prawie ciagle ( chodzi o kolysanie na boki) .. Jak widzialem na filmach to modele przewaznie leca równo .. moze to wina wiatru .. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.