Skocz do zawartości

naprawa odbiornika Turnigy 9x


kajter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś kto podjął by się naprawy 2 odbiorników TG9X najprawdopodobniej uszkodziłem je podłączając do ubeca na zworkę na 6V . Nie reagują dioda się nie zapala

.Nie ma oznak spalenia itp. itd. Proszę nie pytać czy próbowałem bindować jeszcze raz , próbowałem wszystkiego . I jedno ważne pytanie czy da się to naprawić i czy gra jest warta świeczki , albo porostu wytrąbić je do kosza? :( Szkoda trochę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś kto podjął by się naprawy 2 odbiorników TG9X najprawdopodobniej uszkodziłem je podłączając do ubeca na zworkę na 6V . Nie reagują dioda się nie zapala

.Nie ma oznak spalenia itp. itd. Proszę nie pytać czy próbowałem bindować jeszcze raz , próbowałem wszystkiego . I jedno ważne pytanie czy da się to naprawić i czy gra jest warta świeczki , albo porostu wytrąbić je do kosza? ;) Szkoda trochę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.