Skocz do zawartości

Problem z modelem


zyromskij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio silniki benzynowe potaniały (czego nie można powiedzieć o samej benzynie :) )

Postanowiłem więc zakupić model akrobacyjny na silni 26-30 ccm.

I tu pojawia się problem gdyż na sam model mogę przeznaczyć max. 600-650zł :oops:

Myślałem również o możliwości zakupu kadłuba i dorobieniu skrzydeł.

Jeśli znacie jakieś modele w tej cenie to bardzo proszę o pomoc. :!:

 

Pozdrawiam Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ostatnio silniki benzynowe potaniały (czego nie można powiedzieć o samej benzynie :D )

Postanowiłem więc zakupić model akrobacyjny na silni 26-30 ccm.

I tu pojawia się problem gdyż na sam model mogę przeznaczyć max. 600-650zł :oops:

Myślałem również o możliwości zakupu kadłuba i dorobieniu skrzydeł.

Jeśli znacie jakieś modele w tej cenie to bardzo proszę o pomoc. :!:

 

Pozdrawiam Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jak na moje to najlepiej w tej cenie wyjdziesz jak sobie cały model zrobisz samemu. Materiał nie jest aż tak koszmarnie drogi. Wydaje się mi że spokojnie zmieścisz się w cenie około 350-400 złotych na materiał. Ostatnio policzyłem koszty mojej katany 1,6m ... mam cały materiuał bez folii i wyszlo mnie 1800 Koron czeskich co daje około 320 złotych do tego koszt folii . Pod silnik klasy 25 - 30 cm model akrobacyjny okoł 1,8 m. i bedzie OK. Planów jest na prawdę sporo więc jest z czego wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jak na moje to najlepiej w tej cenie wyjdziesz jak sobie cały model zrobisz samemu. Materiał nie jest aż tak koszmarnie drogi. Wydaje się mi że spokojnie zmieścisz się w cenie około 350-400 złotych na materiał. Ostatnio policzyłem koszty mojej katany 1,6m ... mam cały materiuał bez folii i wyszlo mnie 1800 Koron czeskich co daje około 320 złotych do tego koszt folii . Pod silnik klasy 25 - 30 cm model akrobacyjny okoł 1,8 m. i bedzie OK. Planów jest na prawdę sporo więc jest z czego wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.