Jump to content

grafitxt

Modelarz
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

grafitxt last won the day on December 12 2015

grafitxt had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

About grafitxt

 • Birthday 07/04/1967

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Trzebinia k. Żywca
 • Zainteresowania
  Pędzenie bimbru, żużel, sporty walki.
 • Imię
  Mirek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ładne zdjęcie. Gratulacje i Szczęść Boże!
 2. Nie nasze lecz polskojęzyczne.
 3. SU 26 Sukhoi_SU-26_uwiez.pdf
 4. Gratulacje https://www.youtube.com/watch?v=OnPDk1GBdcE Planica Planica snežna kraljica. Planica Planica snežna kraljica. Le kdo je ne pozna lepoto iz snega. Skakalci kot ptice letijo pod nebo in slavo Planice v širni svet neso. Pozdrav neustrašnim junakom daljav prijateljev strmih snežnih planjav. Slava čast velja vsem skakalcem tega sveta. Junaki Planice letijo kot ptice spet slava gre v svet za dolgo vrsto let. Planica Planica še pridemo nazaj v Planico Planico pod Ponce v zimski raj. - Pozdrav neustrašnim junakom daljav prijateljev strmih snežnih planjav. Slava čast velja vsem skakalcem tega sveta. Junaki Planice letijo kot ptice spet slava gre v svet za dolgo vrsto let. Planica Planica še pridemo nazaj v Planico Planico pod Ponce v zimski raj. - v Planico Planico pod Ponce v zimski raj.
 5. – Trzeba podziękować dzisiaj Panu Bogu z całego serca, bo chyba maczał w tym palce – mówił po zakończeniu konkursu Kamil Stoch. Gratulacje!
 6. Z tego co się orientuję to na IO nie nie wolno mieć na kombinezonach, kaskach, nartach, bobach oraz innym sprzęcie i ubiorze logotypów sponsorów, dlatego każdy wymyśla indywidualne malowanie.
 7. Dawid, Bardzo dobrze odpowiedziałeś na felieton W. Kuczoka, "skoro on jest ateistą to jakie może mieć uczucia religijne"
 8. U mnie jest trafo 230/24 160W, taki ściemniacz http://allegro.pl/sciemniacz-obrotowy-oswietlenia-2000w-10a-250v-bia-i6497770024.html i na ramce wyłącznik. Według mnie im prostszy tym lepszy, nie mam żadnych mierników czy lampek.
 9. Ja mam trafo wyjęte z takiego urządzenia plus ściemniacz: https://www.olx.pl/oferta/transformator-bezpieczenstwa-CID99-IDrb61h.html#9ff503ea57 Ramka 1050mm, drut 0,3mm.
 10. Jeżeli ktoś kocha zwierzęta i nie jest mu ich los obojętny to zapraszam na aukcję: http://charytatywni.allegro.pl/slynny-atlas-kotow-prezesa-jaroslawa-kaczynskiego-i5444413
 11. Posiadam silnik MVVS i zapłon VALACH EMZ1 , u mnie kąt wyprzedzenia zapłonu to 5 st a na piaście są dwa magnesy umiejscowione co 180 st. Czeska myśl techniczna może się różnić od chińskiej i o położenie czujnika względem tłoka trzeba zapytać posiadaczy silników ZDZ.
 12. Jeżeli rozstaw otworów w cylindrze to 42 mm to ten króciec z HK będzie pasował.
 13. Jak to jest od FTL 52cc, TGY 52cc to tu: https://hobbyking.com/en_us/xy-replacement-intake-manifold-50cc.html Może i to by podeszło: http://allegro.pl/podstawa-krociec-gaznika-do-kos-wykaszarek-cg-i6557207485.html ale trzeba pomierzyć. Mam taki silnik i zastanawiałem się na zrobieniem tego króćca z aluminium ale póki co jeszcze nie pękł.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.