Skocz do zawartości

problem ze sterowaniem


bedway
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przekładałem elektronikę z walkera genius cp do innego stelaża ponieważ dałem bratu i się rozbił łamiąc płozy, i teraz długo się męczyłem aby przywrócić dobre sterowanie próbuje wystartować ale sterowanie przód/tył zamieniło się ze sterowaniem kontu łopat i mam problem aby to zamienić, dodatkowo w moim heliku mam system "hamowania"(na wyłączonym silnik gdy kręci się z rozpędu po wylądowaniu łopaty mają ujemny kąt natarcia aby docisnąć go do ziemi aby nie odleciał jeszcze bo warzy tylko 35 g) i chodzi o to że przepustnica działa tak że normalnie reguluje obroty ale regulacja kąta natarcia jest odwrotna czyli , że na wyłączonym silniku jest dodatni a na włączonym ujemny który rośnie wraz z obrotami więc nie mam pojęcia o co chodzi, może mi ktoś pomóc?

 

podejrzewam, że ktoś odpowie abym zmienił miejscami odpowiednie kable ale chodzi o to, że wszystkie kable są we właściwych miejscach a za kont łopat odpowiada płytka sterująca i kont zmienia się wraz z obrotami wirnika więc nie ma żadnego kabla który za to odpowiada, bo jak wiecie kont regulują wszystkie 3 serwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.