Skocz do zawartości

Crobe czy Koliberek


Gość qni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jestem na etapie ukończenia szybowca 2m na zbocze zastanawiam się co dalej. Myślę nad małym szybowcem, który będzie latał na zboczu ale nie tylko.

Cobe mi się podoba ale z tego co widzę to ma ona przeznaczeni przede wszystkim na zbocze, wielkim plusem jest jego wymiar po złożenie. łatwo go zabrać wszędzie,

Koliberek jest ciut większy i chyba bardziej uniwersalny. z tego co przeczytałem nie radzi sobie gdy wiej a na pomorzu wieje.

 

co wybrać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crobe jest bardzo zwrotny, z odpowiednim profilem może być z niego fajny przecinak. Niestety niema co marzyć o doskonałości w tym przypadku. Model w locie swobodnym bardzo szybko opada (mówię o wersji w rozmiarze oryginalnym)

Koliberek na pewno znacznie mniej zwrotny, za to wybaczy znacznie więcej. Ponadto lepiej klei się powietrza.

Niestety musisz wybrać sam, ja gdybym miał w tym momencie budować- wybrałbym Crobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę, model te, nie są ani specjalnie trudne ani specjalnie drogie do wykonania dlatego zrobię je oba :)

Pierw jednak koliberka bo Crobe boje się trochę tej zwrotność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.