Skocz do zawartości

www.aircraft-world.com


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Doświadczony, to jestem w ograniczonym bardzo stopniu, bo kupowałem raz :D . Kupowałem regulator. Przyszedł szybko, dobrze opakowany. Cła nie płaciłem, bo paczka była mała, a do takich zazwyczaj celnicy nie zaglądają.

 

Tak a propos celników, to jak kiedyś kupowałem w Niemczech używaną aparaturę, to rozgrzebali paczkę i w jakimś tam kwicie celnym zakwalifikowali ją do "Części zamiennych do kombajnu zbożowego" :lol: . Ale cła nie dowalili.

 

GAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celnicy mogą się czepiac, jesli zamawiasz dużo paczek - to chyba logiczne. Przy okazdji sproawdzania N-Rexów ze stanów dowiedzielismy się ze celnicy "wzięli się" za jednego modelarza który zaczął bardzo czesto paczki sproawdzac, i po prostu znali juz jego nazwisko.

 

My sprowadzamy wiele paczek z aircrafta i nigdy zadnego problemu, żadnego vatu (cła na artykuły modelarskie nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.