Skocz do zawartości

Do posiadaczy Funtany X 100


SWegnerowski

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dokładnie o węglową rurę. Czy podane prze Ciebie wymiary, a w szczególności średnica zewnętrzna jest z suwmiarki? Pytam o dokładność ze względu na pewną decyzję, jaką muszę podjąć. Zamówiłem węglową rurę do Funtany X 100, a przyszła duralowa o wymiarach: średnica zewnętrzna fi 32 mm a długość 625 mm :evil: . Oczywiście zareklamowałem, ale nie wiem czy mogę dalej coś robić z tą rurą czy muszę czekać na węglową. Jak by średnica była taka sama (a boje się, że nie jest :( ) to mógłbym już coś składać.

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cię interesuje dokładny wymiar to nie ma problemu :-). Mam cyfrową suwmiarkę, rura ma dokładnie 30.91mm na całej długosc i jest naprawde równa jak by to było toczone

Jak miałem starsza funtane 90 to rura była stalowa ! ale cienkoscienna i była naprawde lekka. Jezeli masz alu to znaczyło by to, że być moze była też wersja z alu rurką . Ale w X100 wszystkie mają węglowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem starsza funtane 90 to rura była stalowa ! . Ale w X100 wszystkie mają węglowe.

Witam ,

jakie są różnice pomiędzy modelem 90"strasznym", a X100 Funtany. Zastanawiałem się nad zakupem. Który należy wybrać do 3D i jaki motor tam włozyć ?

Pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za informację. Moja rura ma dokładnie 31,8 czyli jak by nie patrzeć to nie jest to samo :evil: :cry: :evil: . Co do obróbki to podejrzewam, że są one szlifowane na szlifierce do wałków, to jest taka dość sprytna maszyna pozwalająca na uzyskanie bardzo dokładnych wymiarów przy zachowaniu gładkiej powierzchni.

Ciekawe do czego jest ta rura, którą mi przesłali :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.