Skocz do zawartości

solo pro v1


bandyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem forum i za razem posiadaczem urządzenia o nazwie solo pro v1 z tąd moje zapytanie czy jest różnica pomiędzy solo pro 1 i solo pro v1 dokładnie chodzi mi o wirnik mój uległ uszkodzeniu i nie ma możliwości jego naprawy więc szukam i szukam jednak jeśli dostanę to od solo pro 1 lub solo pro 100 itp. czy ktoś się oriętuje czy numery części czyli ne4260011 są takie same w różnych wersjach jeśli tak to w jakich... ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z helikopterem solo pro v1 mianowicie jak chcę wystartować zaczyna kręcić się wg. własnej osi i moc wirnika głównego nie przekracza 50% żyroskop działa jednak nie wiem czy prawidłowo. Reaguje na ruchy lewo prawo obrotami śmigła ogonowego jednak to jakby za mało mocy by nie pozwolić by śmigłowiec się obracał . jeżeli jednak przytrzymam heli w ręku obroty idą na 100% jednak czuć że ma chęć obracać się zgodnie z obrotami wirnika głównego jak go puszczę kręci się niemiłosiernie czy ktoś miał taki przypadek gdzie szukać winy czy w heli czy w aparaturze? czytałem o czymś podobnym na innym forum wymiana silnika ogonowego nie przyniosła rezultatów , wymiana elektroniki w heli również czy jeżeli wał główny ma minimalne bicie na głowicy to czy może to być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.