Skocz do zawartości

[fail safe] Fail safe hitec HSD 09RQ


stach34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam teki problem z odbiornikiem hitec'a HSD 09RQ. Mianowicie chodzi o to że jego funkcja failsafe dosłownie wariuje. Raz działa raz nie, pomimo ze jest nowy. Ustawiłem faila na odbiorniku i wykonuję test - wyłączam nadajnik. Odbiornik mruga jak by łapał i gubił sygnał na nowo (powinien zgasnąć i ustawić serwa do ustalonej pozycji). Dodatkowo co sekundę zmienia ustawienie serw w całkiem inne niż zaprogramowane. Po chwili takiego przestawiania serw i mrugania ustawia serwa w żadaną pozycję i dioda odbiornika gaśnie (czasem od razu po wyłączeniu nadajnika znajduje to ustawienie a czasem szuka długo bo nawet 30 sekund..).

Raz ustawia od razu a innym razem szuka właściwego ustawienia.

Poniżej podaję linki do filmów które nagrałem by pokazać co się dzieje:

http://kolegamikolaja.wrzuta.pl/film/6nXmfCDuxNF/fail_save_wariuje

http://kolegamikolaja.wrzuta.pl/film/0izHqz4Thnd/failsave_dziala_kiedy_chce

 

jak widać z filmów raz działa raz nie. Filmy były nagrane jeden po drugim więc warunki te same.

 

Czy ten odbiornik jest sprawny ? Test zasięgu na złożonej antenie wyniósł 55m bez zakłóceń czyli trochę ponad minimum producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Coś mi się zdaję, że tak nie powinno być. Może po prostu coś źle ustawiasz/ programujesz (nie mam tego odbiornika) i dlatego? Próbowałeś z innymi odbiornikami z fail-safe? Najlepszym wyjściem będzie chyba odesłanie do serwisu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.