Skocz do zawartości

Gdzie latacie Poznaniacy???


kunba83

Rekomendowane odpowiedzi

Ligowiec / Kobylnica jeżeli jesteś członkiem aeroklubu (ja nie jestem więc mnie przeganiają :/), Bednary - też lotnisko aeroklubowe, ale jakoś mniejsze problemy.

Ja latam elektrykami i nie potrzebuje pasa więc latam na łąkach na Szczepankowie (tam mieszkam i mam blisko)

 

Edit: Bytkowo -> Bednary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ławicą jest Tor Poznań, ale nie słyszałem żeby ktoś tam latał - chyba że nielegalnie, to jest teren ogrodzony i prywatny, na którym zresztą dwa razy w tygodniu są giełdy samochodowe, a oprócz tego odbywają się zawody motorowe.

 

Co do tych lotnisk które Ci podałem są po "lepszej" dla Ciebie stronie Poznania, oba od strony Gniezna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja sobie polatałem na Malcie - wielka , piękna i skoszona łąka. Normalnie rewelacja. Klika fot z latanka. Niestety latałem sam ;-(

 

img7864ik4.jpg

 

img7865pk1.jpg

 

img7869cu0.jpg

 

img7872rl1.jpg

 

img7879qp9.jpg

 

img7878sh2.jpg

 

Nawet były fajne nasypy, pagórki - można by latać napewno tam na zboczu lekkim modelem np. anula epp lub cięższym jak mój ale podczas wichury ok 10-12 m/s.

 

Filmy:

http://video.tinypic.com/player.php?v=2ni8hg1&s=2

 

http://video.tinypic.com/player.php?v=295thli&s=2

 

Miejsce do latania macie w Pozniu super ale korki na drogach - tragiczne. Korek 5 czy 10 km to tragedia. Wpakowałem się w jeden 300m jechałem 20min bleeee..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.