Skocz do zawartości

gdzie latać?


roberts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych :)

 

przez pewnien znaczny czas z różnych względów moje hobby poszło w odstawkę, no może nie do końca, coś tam powstaje w domowym zaciszu ale w tempie biegnącego żółwia. Wpłynęlo to również na częstotliwość odwiedzania forum. Ale będę się streszczał...

 

Mam wrażenie, że kiedyś był taki dział zatytułowany "Gdzie latamy" ale nie mogę go odnaleźć :(

 

A poszukuje kontaktu od kolegów, którzy latają w Warszawie w okolicach cmentarza bródnowskiego na łące po dawnym PGR, ewentualnie informacji, gdzie w Warszawie i okolicach można spokojnie polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za info,

cobra - fajnty pomysł z tą mapą lotnisk.

 

Może znajdzie się jeszcze ktoś kto lata w Warszawie na Bródnie i okolicy?

Chętnie bym poznał, spotkał się, wymienił doświadczeniami, a przy okazji spróbował nie rozbic czegoś ze swojej skromnej kolekcji :)

 

A tak swoją drogą musze uzupełnić swój profil, bo widzę, że dawne ustawienia (pewnie w związku z e zmianami oraz długim brakiem logowania) gdzieś zniknęły.

Edytowane przez roberts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.