Skocz do zawartości

Tiger moth 46-51 ARF


eze

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ogladalem taki model wydaje mi sie ze to ten sam.....moglbys chciaz zdjecie na linka podac....

mam jego zdjecia na mojej stronce w maje kontakty , dzisiaj bylem na takim kiermaszu modelarskim gosciu lata nim i stanowczo twierdzi ze mimo tak malej rozpietosci model nie boi sie nawet wiatru, lata sie nim ponoc swietnie i jest bardzo stabilny.....

 

podaj linka , ja mam zamiar go kupic kosztuje 50€ u nas....

 

z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już daje http://nastik.pl/phoenix-tiger-moth-4651-p-917.html

własnie zamowilem go z nastika nawet wplacilem kase na konto niestety samolocik bedzie dostepny na poczatku przyszlego tygodnia,ale niespieszy mi sie z oblotem tego modelu.

 

Jako naped bedzie tu asp 4 suwik ASP FS52AR.Do tego 5 serw hitec 325 hb

 

Podaje jeszscze linki do filmów z modelem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie ten model....nie tej proporcji :lol: ....

 

ten drugi filmik jest dosc ciekawy ......ale silnik wydaje mi sie ze ma nadmiar mocy to raz , a dwa mysle ze albo byl zle wywazony , albo silnik zle ustawiony na lozu silnika..... od razu zeby tak przyglebic .....nawet nie polecial po prostej.....tylko wywinal i gleba....cos nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do drugiego filmiku to ja go nakręciłem u nas na lotnisku w Siedlcach.

 

Modelarz który nim lata ma sporo doświadczenia

 

wiał wtedy bardzo duży wiatr

 

nagły podmuch wiatru skierował go w stronę samochodów, żeby się ratować trzeba było przyglebić.

 

uszkodzenia nie były duże- pękła jedna linka od skrzydeł i wyrwała się przednia wręga.

 

btw

 

silnik w modelu to bodajże osmax 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.