Jump to content

Tiger moth 46-51 ARF

eze

Recommended Posts

Interesuje mnie czy ktoś mial stycznosc z tym modelem.Jak sie to zachowuje w locie.Jaki jest stopien trudnosci z ogarnieciem tego modelu.Czy jest nerwowy w pilotazu, czy na malych obrotach spada jak kamien.

Prosze o informacje

POZDRAWIAM

Wlasnie ogladalem taki model wydaje mi sie ze to ten sam.....moglbys chciaz zdjecie na linka podac....

mam jego zdjecia na mojej stronce w maje kontakty , dzisiaj bylem na takim kiermaszu modelarskim gosciu lata nim i stanowczo twierdzi ze mimo tak malej rozpietosci model nie boi sie nawet wiatru, lata sie nim ponoc swietnie i jest bardzo stabilny.....

podaj linka , ja mam zamiar go kupic kosztuje 50€ u nas....

z pozdrowieniami

Już daje http://nastik.pl/phoenix-tiger-moth-4651-p-917.html

własnie zamowilem go z nastika nawet wplacilem kase na konto niestety samolocik bedzie dostepny na poczatku przyszlego tygodnia,ale niespieszy mi sie z oblotem tego modelu.

Jako naped bedzie tu asp 4 suwik ASP FS52AR.Do tego 5 serw hitec 325 hb

Podaje jeszscze linki do filmów z modelem

Niestety to nie ten model....nie tej proporcji :lol: ....

ten drugi filmik jest dosc ciekawy ......ale silnik wydaje mi sie ze ma nadmiar mocy to raz , a dwa mysle ze albo byl zle wywazony , albo silnik zle ustawiony na lozu silnika..... od razu zeby tak przyglebic .....nawet nie polecial po prostej.....tylko wywinal i gleba....cos nie tak

co do drugiego filmiku to ja go nakręciłem u nas na lotnisku w Siedlcach.

Modelarz który nim lata ma sporo doświadczenia

wiał wtedy bardzo duży wiatr

nagły podmuch wiatru skierował go w stronę samochodów, żeby się ratować trzeba było przyglebić.

uszkodzenia nie były duże- pękła jedna linka od skrzydeł i wyrwała się przednia wręga.

btw

silnik w modelu to bodajże osmax 40

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.