Skocz do zawartości

Jak rozwiercić otwór w śmigle?


dlmtb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś ma niezawodny patent na rozwiercenie śmigła? Problem polega na tym, że, mój rozwiertak do śmigieł kończy się na średnicy 12mm a ja potrzebuję otwór fi 14mm. Z doświadczenia wiem, że rozwiercanie wiertłem daje fatalne efekty, bo otwór wychodzi nie osiowo. Co możecie poradzić na taki problem? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jescze mozna by na tokarce nozem do wybierania wew. to zrobic, ale jak smiglo w uchwycie zamocowac?to jest problem...

Moze warto podejsc do jakiegos zakladu obrobki metalu zeby Ci to zrobili,wyjdzie pewnie taniej jak kupno roz.fi14mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za podpowiedzi. Myślę że mam już rozwiązanie problemu. Właśnie kupiłem na Allegro :)http://www.narzedzia-poznan.pl/bosch-osprzet/wiercenie/wiertla-do-metalu/poglebiacze-rozwiertaki-do-blachy-wiertla-stopni/rozwiertaki-ze-stali-chromowo-wanadowej-chwyt-cyl/rozwiertaki-cylindryczne-3-14-mm-58-mm-6-mm_p_12231.html coś co można nazwać rozwiertakiem do średnicy fi 14. To podobny patent jaki miałem do rozwiercania do średnicy fi 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.