Skocz do zawartości

Puchar Świata F3F 2012 Rozegrany


specyfick

Rekomendowane odpowiedzi

film przedstawiony bardziej ze strony reklamy szybowcow niz jakichkolwiek zawodow...choc nie da sie ukryc ze w taka pogode sadzac po pokazanych urywkach, poziom byl napewno bardzo wysoki! Poza tym po obejzeniu tego filmu zauwazylem szybowce z drugiej strony medalu, porywcze bardzo zwrotne jak na taka rozpietosc skrzydel!, choc zawsze kojazyly mi sie z bardzo lagodnymi swobodnymi i ograniczonymi w mozliwosci gwaltowniejszych zwrotow... ten film przekresla moje dotychczasowe wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film przedstawiony bardziej ze strony reklamy szybowcow niz jakichkolwiek zawodow.... choc zawsze kojazyly mi sie z bardzo lagodnymi swobodnymi i ograniczonymi w mozliwosci gwaltowniejszych zwrotów ... ...ten film przekresla moje dotychczasowe wnioski :)

 

Janek jeśli chodzi o film z zawodów, to jak być umieścił 2 godziny materiału i 2 dni lotów w 4 minutach ?

Rozumiem że film nie oddaje wszystkiego, po prostu nie da się zrobić wszystkiego na raz.

F3F to bardzo dynamiczna konkurencja ... skoro model na zawodach robi 31 sek na dystansie 1 km + zwroty, prędkość jest pod 120-130 km/h.

 

Ale i jest coś dla ciebie, czyste przeloty bez montażu, tzw. materiały szkoleniowe najlepszych zawodników ...

Miłego oglądania .. taki poziom osiąga się po kilku latach regularnych treningów, nie mówiąc o rozbitych modelach ,...

A jak się lata 130 km/h pół metra nad ziemią ? Popatrz ....

 

Modelpiotrek dzięki za miłe słowa .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boziu... Tak sie lata na zboczach..?

 

Tak, tak się własnie lata na zboczach, zawodniczo, w światowym wydaniu, najlepszymi modelami.

 

A niewielu wie że prędkość jaka można osiągnąć SZYBOWCEM to ponad 700 km/h technika zwaną Dynamic Soaring. I to bez silnika.

Nie znam człowiek w Polsce który by to potrafił. Ale się da ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.