Skocz do zawartości

Wyprawa na dorsze :D


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle za późno, ale okazało się że wielu z nas interesuje się wędkarstwem. Ja niestety się tym nie interesuje ale czasem łowie.

 

W sobotę byłem na rejsie wędkarskim na Dorsza:) Pierwszy raz namówił mnie podczas urlopu kolega, i mimo że nie lubię wędkować to ten rodzaj mi się spodobał. Sobotnia wyprawa organizowana była od sierpnia, początkowa wersja liczyła 9 osób, im bliżej wyprawy tym ludzi ubywało i zrobiło się 7 osób. w ostatnie 3 dni z tych 7 osób zrobiło się tylko 3 :( ale niech żałują oni nie ja :D

 

A teraz do sedna sprawy. Organizujemy kolejny wypad na dorsze, planowany termin początek grudnia, jednostka ADMIRAŁ wypływ z Władysławowa.

 

Co do organizacji jutro będe znał szczegółowy grafik wolnych miejsc, ale wiem na pewno że to nie weekendy a środek tygodnia. Druga spraw to koszt 150zł. Nie wiem jak z wypożyczeniem sprzętu,ale zawsze najlepiej łowi się na swój :D

 

Ktoś chętny ??

 

A i nauczony doświadczeniem kto zaakceptuje warunki zaliczka 100zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekW, ja złapałem tylko 6 przez 2h, bo od rana niestety wisiałem na relingach.

 

Mój błąd bo choroby morskiej nie mam, ale użyłem atraktora na dorsze w porcie.Nasączyłem dobrze pilkera, a że on mocno śmierdzi nie dałem rady:/

 

Koledzy nowicjusze jeden złapał 3szt, a drugi 9 w tym jeden miał 6kg :D

 

Pozostali widać że umieli łapać bo średnio po 10 szt każdy miał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.