Skocz do zawartości

Li-pol- pytanie


GEX999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie już pewnie pojawiło się wielokrotnie, ale nie mogę znaleźć więc postanowiłem założyć nowy temat. Odkleiłem dzisiaj folię ze swojego li-pola (3E Model Max Force 3S 1300mAh) i okazało się, że obie zewnętrzne cele są bardzo lekko spuchnięte, a właściwie tak jakby trochę napompowane. Naciskając delikatnie palcem, folia ugina się do pierwotnej pozycji. Ogólnie pakiet nie wygląda na typowe spuchnięcie.

 

Film:

http://www.youtube.com/watch?v=-P2n50qkICk&feature=youtu.be

 

 

Pytanie- czy używanie takiego pakietu jest bezpieczne i co oznacza ww. sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Tylko u mnie jedna cela spuchła zbyt mocno i z 3s zrobiło sie 2s. Użytkuje go dalej od ponad roku tylko nie obciążam go zbytnio bo bardziej puchnie i podczas ładowania zwracam na niego często uwage czy coś sie nie zaczyna dymić. Ogólnie tak jak pisze Paweł66 jeszcze jakiś czas bedzie trzymał parametry. Im mniejsze obciążenie tym dłużej pożyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w lodkach wyczynowych,lipole puchna podczas biegu ze czasem nie idzie ich z modelu wyciagnac.

A prady chodza do 120A w szczycie,nawet mialem aku ktore po pierrwszym rozladowaniu tracily pojemnosc.

 

Uzywac mozna taki pakiet,ladowac malym pradem, podejzewam ze z 1300mah ma juz 900-1000, po prostu zrobil sie miękki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.