Skocz do zawartości

zakończenie sezonu Kraśnik 2007


darkarll

Rekomendowane odpowiedzi

Przy słonecznej ale troche chłodnej pogodzie udało nam się oficjalnie zakończyć sezon 2007 tradycyjnie odwiedzili nas koledzy z Lublina i Radzynia Podlaskiego , udało się oblatać dwa modele ,Yaka55 2,6m z C-arf i Yaka54 2,3m z TOPOMODEL w tym pierwszym niestety zgasł silnik , pilotowi nie udało się dolecieć do lotniska i model uległ uszkodzeniu , na dołączonym filmiku są oba obloty no i kilka moich "jakiś dziwnych" rolingharierów dla tych którzy koniecznie chcieli je zobaczyć , film trochę waży bo około 17mb ale myślę że warto zobaczyć

Film

 

 

 

82eec0486dedfa16.jpg

489d3e37794f402b.jpg

6396c8c11ec3be4c.jpg

a922bdfc2f3a1729.jpg

64e0fe40ffaa3bac.jpg

feef5692391a9c4e.jpg

28a84a03645ea7c0.jpgFilmFilm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzi kolegów były raczej bardziej trafne żeby lecieć prosto, przy takim ostrym zakrecie bez silnika to model musiał sie na koncówce zwalić, to nie parkflayer.

Z doświadczenia wiem, ze lepiej jest naprawić wyrwane podwozie które przeora sie na polu niz na chama zakrecac i ryzykowac całkowite rozbicie modelu (zależy od sytuacji/doswiadczenie)

Niestety nie byłem w Krasniku i nie wiem czy tam dalej "prosto" rosna drzewa czy stoi płot wiec cięzko jest mi oceniać sytuację. Jak by nie było paskudna sprawa, straty finansowe. To jest to czego nikt z nas nie lubi ;-( no i w tym momencie chciało by sie naprawiać balsę a nie laminat :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.