Skocz do zawartości

Jakie serwo(ster wysokości)) do ASW28 ?


jarro_1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

z racji tego , że niemogę sie nazwać modelarzam (czym moge obrazić też innych) proszę o pomoc Was. Moja nauka latania napewno wpłyneła na serwomechanizmy i jedno odmówiło posłuszeństwa .Nie reaguje na ruchy drążkiem i tyle. W postach doczytałem sie o kwarcach które też moga mieć wpływ na takie zachowanie, chyba że się myle to proszę o cenne uwagi. Proszę o podpowiedź co tam zaaplikować w miejsce starego i jak je wydobyć by nie narobić niepotrzebnych szkód.

 

P.S. Aha jeszcze jedno ,prośba swego czasu o porady i pomoć lokalesów (lotniskowych) spełzła na oddaleniu porad za jakieś....2 miesiące z braku czasu. Pozdrawiam tym samym Tych prawdziwych modelarzy z mojego regionu. :)

 

 

Z góry dziekuje za cenne uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inne serwa chodzę bez problemu i silnik to raczej nie. Możesz ewentualnie sprawdzić serwo pod innym kanałem

 

Ok, to już coś więcej znowu wiem. Dzięki.Zadałem też pytanie o wydobycie z kadłuba -serwa. Jest ono zapewne klejone i to jak widzę solidnie, jak kulturalnie powinno wyglądać jego wydobycie i czym je ponownie wkleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klej ca tam jest zapewne i być powinien, rozcieńczacz raczej niewiele da więc kup ostry nożyk i staraj się wyciąć serwo z jak najmniejszymi szkodami (będzie bardziej estetycznie od wyrywania pianki). Wklejasz nowe serwo na w/w kleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.