Skocz do zawartości

Graupner mx16 - komunikaty głosowe z telemetrii


radek_lodz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam.

To ja sie tu podepne z moim pytaniem.

Posiadam MX16 i moje pytania sa nastepujaco.

Czy pole magnetyczne z takich glosnikow nie wplynie na funkcionowalnosc lub zasieg nadajnika?

I czy mx16 ma wbudowanego bluetootha ?

Bo widzialem ze sa moduly do kupienia wewnetrzny i zewnetrzny.

Bo kupilem slochawke taka do telefonu ustawilem w nadajniku szukaj urzadzenia i nic mi nie umie znalesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko.Tylko w locie jakos nie wyobrazam sobie gapic w mojego smatphona.Bo gdzie potem samolot znajde:P 

Mam pyt z innej bajki ma ktos zwas w graupnerze podpiety Jakis modul z Spektrum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kupienia tak.Ale żadnego forum z opiniami na ten temat.Bo mam tego mx16 jak i dx6i fajnie by było by latać na graupnerze więcej funkci i inna czułość drazkow.Chyba ze umie mi Pan uw taka stronę pokazać.albo źle szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi ze zle szukam tylko ze szukalem na naszych krajowych i po polsku.Wole tu pytac,Ludzie tu chca pomoc.

A nie jak zaczynalem te Hobby i jezyk nie byl Taki jak teraz(Na mysli niemiecki) i jak poszedlem na jedno lotnisko(laka)od jednego zeszenia prosic o pomoc i oblot.

To jak niewiedzialem co jak podlaczyc i w nadajniku(dx6i) ustawic,to slyszalem ja tylko latam na futabie lub graupner.I tak ucze sie samemu pare modeli juz mam:) I latam bo chce a teraz latam bo musze bo to jak nalog:D:D:D:D:D  .Jak bede w sierpniu w Pl to z checia byl wasze wroclawskie lotnisko zobaczyl bo z pod Opola jestem.


Jakich dodatkow do telemetri uzywacie bo ja uzywam UniSens. Ale wydaje mi sie ze jak wysokosc pokazuje to ona jest nie dokladna.Dobre jest to ze jak ustawisz pojemnosc lipo to pokazuje pobor w danym momecie a zarazem ile procen lipola zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem linkow dodawac niewiem czemu:(znalazlem Taki zewnetrzny BT za 30 euro.Podlacza sie tylko jeka w gniazdo i na rzepie plaska skrzyneczke i BT mamy.Ale czy mozna tak to pod smartfona podlaczyc niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.