Skocz do zawartości

HFS-04MI+,Focus 4


Milko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obmyślam budowę nowego modelu, i sprawdzam wszystkie sprawy z tym związane.

Posiadam aparaturę Hitec Focus 4 w bardzo dobrym stanie(zamiast koszyczka na aku, używam pakietu-większe bezpieczeństwo), wraz z odbiornikiem HFS-04MI+

Latałem z tym wyposażeniem paroma elektrykami tak ,że prawie modelu widać nie było i nie miałem żadnych problemów.Teraz zamierzam zbudować model spalinowy, prawdopodobnie będzie to - Piper J3 Cub rozp.ok.200cm, silnik ok7.5ccm.I zastanawiam się czy ta aparatura i odbiornik wystarczy na początek do takiego modelu-za jakiś czas jak będą fundusze zamierzam kupić mx12,lub Futabe 6 ale na razie na wszystko pieniędzy nie starczy.

Czy ktoś używał tego odbiornika i może coś więcej o nim powiedzieć.

Foto tego co posiadam.

 

img5213rs4.jpg

 

img5225tv7.jpg

 

img5228yp4.jpg

 

Za pomoc będę wdzięczny :wink: .

Pozdr.Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta aparaturke jako zapasowa - sprawuje sie bardzo dobrze!! :) Obecnie lata nia moj kolega szybowcem - nigdy zadnych problemow. I wydaje mi sie ze na poczatek do spaliny bedzie ok. Coprawda komputerowa apratura to wieksze bezpieczenstwo ale o ile ufasz swojemu sprzetowi to czemu nie.

 

Odnoscie Futaby 6 - mialem -zdecydowanie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki odbiornik i wydaje mi się że kabelek anteny miał kolor czarny,napewno nie niebieski i dlatego pomyślałem że była kiedyś ta antena urwana i sztukowana. Najlepszym sposobem naprawy jest w takim przypadku wymiana na nową anteną w jednym kawałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ją tata parę lat temu, został kupiony z taką, ale nie wiem może sprzedawca nie powiedział-żadnych problemów z zasięgiem nie miałem, a to jest najistotniejsze, może zaglądnę do środka i sprawdzę miejsce przylutowania, da się poznać czy przelutowane!, bo sztukowana nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.