Skocz do zawartości

sklepy internetowe w Polsce


mammuth

Rekomendowane odpowiedzi

mammuth, w Polsce platnosci online sa generalnie malo uzywane. Ludzie do placenia przelewem online czy karta podchodza "z pewna taka niesmialoscia". Do tego prowizje Polcardu czy innych posrednikow sa dosc wysokie wiec male sklepy nie wprowazaja tego typu "bajerow". Do tego dochodzi dosc upierdliwe implementowanie ich obslugi we wszystkich eCommercach czy osCommercach.

Sa za to platnosci "tradycyjnym przelewem" - ja tak zawsze przelewalem pieniadze przy zakupach w modele.sklep.pl. Oczywiscie tradycyjny przelew to dla mnie zalogowanie sie do banku i zrobienie przelewu przez WWW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja jestem typowym klientem sklepu internetowego?

Tak, wiem, nie odpowiada sie pytaniem na pytanie.

Dla mnie najwieksza zacheta jest cena ale nie musze placic 15 funciakow za przelew.

 

Nie chce mi sie szukac w mailach wzorow umow z Polcardem, platnosciami czy przelewami24 ale z tego co pamietam to Polcard marze ma niezle przy ilosciach tranzakcji jakie moga osiagnac sklepy modelarskie. Wiec zadna moja czy twoja wygoda nie jest w stanie namowic sprzedawcy do dokladania do interesu. Lepiej jest z tymi drugimi firmami bo oni maja po jednej umowie z polcardem i kazdym bankiem oferujacym tranzakcje online ale konkurencja jest zbyt mala by zbic prowizje na te uslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.