Skocz do zawartości

Za Polske! Euro2012!!!


zielinskijanek

Puchar Euro 2012  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto zdobędzie puchar euro2012

    • Polska
    • Ukraina
      0
    • Anglia
      0
    • Chorwacja
    • Czechy
      0
    • Dania
      0
    • Francja
    • Grecja
      0
    • Hiszpania
    • Holandia
    • Irlandia
      0
    • Niemcy
    • Portugalia
    • Rosja
    • Szwecja
      0
    • Włochy
  2. 2. Kto wyjdzie z naszej grupy (A)

  3. 3. Kto wyjdzie z grupy B. Z kim odbędzie sie mecz ćwierćfinałowy grup A i B.



Rekomendowane odpowiedzi

Z Balotellim nie wiadomo ponoć co się dzialo przez nast kilka godz. gdy po meczu wyszedł z boiska odpychajac trenera!...

Nie dziwię mu się, grali jak na druzyne w finale bardzo cienko

Ps. Ten mecz kojazyl mi się z meczem Polska-Czechy tyle że Włosi biegali do ost. minuty w przeciwieństwie do naszej reprezentacji... Ps2. Ale co tu debatować :D Euro, euro! I po, euro! A teraz podatki w górę bo stadiony nie są odpowiednio przygotowane na mundial ani na jaką kolwiek inna olimpiadę więc będą stały i coraz gorzej pachnialy i wygladaly bo nikt nie będzie miał pieniędzy aby wypozyczyc taki stadion bo będzie to kosztowało fortunę... same koncerty go nie utrzymaja, pozostaje wiezyc w kreatywność naszego rządu itp. Ktorzy napewno wymyśla najlepsze rozwiązanie...

W sumie ja też obstawialem Hiszpanie...szkoda ze nie było zakładów :P xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co! strzeliłem 'gafe' i tyle :D Mogłem sprawdzić na kogo zaglosowalem już pewnie z miesiąc temu (ale nie, tym razem sprawdze :P...tak, 8 czerwca to jest prawie miesiąc) zanim się 'pochwalilem' celnoscia w obstawianiu :P

Ale + dla Ciebie za wychwycenie błędu :D

Ps. Potwierdzam autentyczność zdj. bo rzeczywiście tak zaglosowalem, ale bardzo łatwo było by takie przerobić nawet w Paint-cie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak się sprawdza, na kogo, kto zaglosowal, ale dzieki ;)

Patrząc na ankietę można zobaczyć jaką ironią losu została obdazona reprezentacja Rosji i Polski, w pytaniu o wyjście z grupy A :D

Jednak jak to ktoś powiedział, piłka jest okrągła i wszystko może się zdarzyć i odwrotnie ułożyć... "wielki lew" Niemcy zostali już pokonani w półfinale, a Rosja nawet nie wyszła z grupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.