Skocz do zawartości

Najmocniejsze serwo na polskim rynku


kazikfer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim

 

Ostatnio buduje model ktory potrzebuje bardo mocne serwo..

Dlugo bylem napalony na Hitec 815BB, 24 kg bo podobno ma rozgaleznik na swoje zasilanie i fajne orczyki itd itd..ale chyba wiosna przyszla i modelarze zakupili wszystkie bo po zamowieniu w sklepie sie okazuje ze w hurtowniach ich nie ma. i lipa..

 

Wiec znalazlem inne serwo SpringRc SM-8166M 33 kg ktore wlasnie do mnie powinno przyjsc kurierem, i pytanie brzmi :

 

1 czy springrc jest na tyle dobra marka ze serwo 33 kg ma owe 33 kg a nie np 15 a to tylko chwyt marketingowy?

2 czy w rzeczywistosci (nie tylko w teorii) bedzie mocniejsze niz Hitec815bb ktore jest liderem rynku?

3 czy sa jeszcze mocniejsze serwa latwo dostepne w naszym kraju nad wisla ?

4 jak w prosty sposob zrobic osobne zasilanie do tego serwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie używałem serw springrc więc nie mogę się na ich temat wypowiadać. Co do oddzielnego zasilania gdzieś na forum jest taki temat.Najlepiej zrobić płytkę drukowaną , która to zrealizuje.Z jednego żródła prądu trzeba oddzielnie poprowadzić zasilanie na odb. i serwa a kabel sygnałowy serwa wpiąć bezpośrednio w pin sygnałowy odb. Jeśli tych serw jest mało to można śmiało w odbiornik wpinać.Większość odbiorników wytrzymuje prąd 10 A.

W sklepach są też tańsze serwa Hitec o uciągu 24 kg i na napiecie 6V.Mają zębatki z tytanu i są naprawdę dobre.Dlatego pewnie taka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Większość odbiorników wytrzymuje prąd 10 A.

W sklepach są też tańsze serwa Hitec o uciągu 24 kg i na napiecie 6V.Mają zębatki z tytanu i są naprawdę dobre.Dlatego pewnie taka cena.

 

Większość ....co nie oznacza ze ten wytrzyma.

lepiej zrób osobne zasilanie, czy nawet przez BEC-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.