Skocz do zawartości

Server dedykowany PHOENIX


Andych

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na forum Alexa przczytalem o symulatorze Phoenix polecanym przez Mieczotronixa w wątku o śmigłowcach. Pobrałem demo, ale niestety nie da się tym polatać, odtwarza tylko zapisane prezentacje. Za to przy okazji zobaczyłem tam wersje beta dedykowanego serwera i uruchomiłem ją u siebie na serwerze, kilka osób już się logowało, więc chyba dzieła.

Jak ocenicie że latanie w większym gronie sprawia większą frajdę i serwer będzie spełniał wasze oczekiwania, to zostanie na stałe.

IP servera: 153.19.156.122, a jak by było więcej chętnych to zrobimy pokój na TSie dla swobodnej komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, przetestuję jak tylko znajdę chwilę

Wcześniej próbowałem serwować sesje multiplayer wprost z symulatora, ale chyba piloci z odległych krajów się łączyli, bo ich modele poruszaly się skokowo. No i niezbyt chyba mi komp dawał radę ich wszystkich obsłużyć, bo szybko sobie szli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcorzaj sprobowalem multi na g3.5 - zabawa przednia wisielismy sobie we trzech obok siebie :)

Szkoda tylko ze serwerow po pierwsze jest malo po drugie zdecydowana wiekszosc w USA czy gdzies daleko poza Europa i mimo dobrego lacza lagi byly :/

 

Jakby ktos kiedys byl chetny na wspolne loty G3.5 to z checia sie podlacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracam do tematu, mam 2 pytania.

1- Czy ten symulator jest gdzieś do dostania w naszym kraju?

2- Kto z Polaków lata na moim serwerze, może ktoś z korzystających spotyka jakieś osoby z poza forum i może określić przybliżoną liczbę.

Pytanie 2 stawiam, aby się dowiedzieć czy jest sens utrzymywać tego dedyka, jeżeli nikt z nas tam się nie pojawia. Program serwera dedykowanego jest w wersji beta i zdaje się ze nie działa jeszcze zbyt dobrze, ponieważ generuje mi 100% obciążenie procesora. Jak korzystają Polacy to bym się z tym pogodził, ale jak głównie obcokrajowcy to nie widzę sensu męczyć kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po zarzuceniu kilku postów na forach stwierdziłem, że jestem w Polsce chyba jedynym użytkownikiem, bo zero odzewu było. Kilka osób interesowało się potencjalnym zakupem programu i tyle. Więc myślę, że spokojnie możesz zdjąć serwer. Ja ostatnio nie miałem czasu w ogóle tam zajrzeć.

Co do zakupu to nie widziałem tego symulatora w żadnym polskim sklepie, ale za pomocą wypukłej karty kredytowej można go bez problemu nabyć za granicą (inna sprawa, że przesyłka z UK przychodzi do mnie na wieś pod Warszawą szybciej niż z Lublina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.