Skocz do zawartości

[U] Madness 2 wkoncu oryginał


radek872

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie zapotrzebowanie przerosło moje oczekiwania. Nie będę wystawiał nie swoich planów na ogólnie dostępny serwer, ale poszukam miejsca, z którego je pobrałem(jeszcze mi dzwoni gdzie to było). Zaraz jak zlokalizuję wspomniane miejsce napiszę tutaj co powinno zakończyć ten wątek (i może go zamknąć...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 9 miesięcy temu...
Gość Anonymous
Nie będę wystawiał nie swoich planów na ogólnie dostępny serwer

A może jednak ktoś te plany wrzuci na serwer jakiś darmowy... np przeklej.pl albo odsiebie.pl ...

 

chodzi o to że nie każdy gawari pa ruski (na przykład ja), i nei bardzo wiadomo gdzie tam download jest 8)

 

Dobra, zasadniczo sprawa ma się tak: uporałem się z językiem rosyjskim, przebrąłem przez proces rejestracji (achhhh ten talent webmastera 8) ), teraz pozostało tylko pobrać plany, więc moja prośba wydaje się bezzasadna. Niemniej, uważam, że inni mogą mieć problemy, żeby pobrać plany... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.