Skocz do zawartości

Sklepy modelarskie w Hongkongu


Luk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

Ciekawe oferty...

 

Ja lecę do HK z końcem przyszłego tygodnia.

He he...To się okaże jeszcze, że się tam spotkamy w którymś ze sklepów bo ja tam będę również pod koniec przyszłego tygodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Marcin,ciekaw jestem jak Twoje zakupy w HK,ja byłem trochę rozczarowany,słynna ulica Kwong Wa, okazała się małą uliczką, gdzie faktycznie było kilka sklepów modelarskich,ale ceny większości rzeczy były zbliżone do europejskich.Ja kupiłem tylko kilka Lipoli nie znanej mi firmy GE Power i regulator po cenach jak w UH.Myślę, że gdyby ktoś chciał kupić helikopter to poleciłbym te sklepy ponieważ wybór zestawów był duży i ceny przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,ciekaw jestem jak Twoje zakupy w HK,ja byłem trochę rozczarowany,słynna ulica Kwong Wa, okazała się małą uliczką, gdzie faktycznie było kilka sklepów modelarskich,ale ceny większości rzeczy były zbliżone do europejskich.Ja kupiłem tylko kilka Lipoli nie znanej mi firmy GE Power i regulator po cenach jak w UH.Myślę, że gdyby ktoś chciał kupić helikopter to poleciłbym te sklepy ponieważ wybór zestawów był duży i ceny przystępne.

 

Hej,

To prawda. Ta słynna uliczka Kwong Wa - to niby "eldorado modelarzy" to lekka ściema. Dużo samochodów i helikopterów. Ale to chyba wynika z faktu że w HK nie ma za bardzo wolnej przestrzeni na latanie samolotami.

 

Ja idąc tam miałem jeden konkretny cel, kupić dobre radio taaaniej niż u nas na 35 MHz. I oczywiście okazało się, że jest to problem, gdyż nikt takiego nie miał. Same 72 MHz.

Już się poddałem, kiedy idąc do metra zaszedłem na sam koniec, do sklepu Waigo Hobby (tego co ty wyszukałeś) i tu wszelkie cienie obróciły się w blask :P

To był strzał w dychę. Sklepik super zaopatrzony. Pełno różnych samolotów i cała paleta nadajników na 35 MHz. Kupiłem Futabę 9CAP z syntezą za ok. 1040 PLN (po przeliczeniu). Rewelacja. :D.

A co do innych rzeczy, to faktycznie lepiej kupować przez WWW, bo po pierwsze ceny wcale nie lepsze, a po drugie informacje po chińsku lub wyciągane od mówiącego łamaną angielszczyzną Chińczyka dużo mniej "czytelne" niż to co można przeczytać w sieci.

 

W każdym bądź razie LUK, dzięki za tamtego posta z wyszukanymi sklepami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.