Skocz do zawartości

moze wieksza imprezka w czyzynach ?


levy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w topicu, mozna by sie umowic w sobote 27.X na lotnisku w czyzynach od strony reala na wspolne latanie ? jesli pogoda dopisze ja mam zamiar byc juz od 10 rano i latac do zachodu slonca, z przerwa na pizze, pewnie bedzie kumpel ktorego model sie wlasnie skleja. Moze ktos sie jeszcze zjawi ? serdecznie zapraszam, jak tylko pogoda dopisze

 

 

nikogo z krakowa nie bedzie ? nawet zeby poogladac ataki na kretow w naszym wykonaniu ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w koncu jakas odpowiedz, nie wiem czy juz w piatek nie zalicze lotniska po pracy :) z tego co na stronach icmu widze ma byc cieplo bezwietrznie i moze jakie slonce wyjrzy do nas :)

 

no to z tego co widze to chyba juz w piatek zaczne latanie, potem sobota ewentualnie w niedziele (jak starczy paliwa) tez wpadne, bedzie latanie do upadlego :D

 

 

 

no i co ? nikogo nie bylo. A ja latalem prawie 4 godziny, bylo swietnie, bezwietrznie, zadnej kropli deszczu. Co z wami chlopaki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.