Skocz do zawartości

Jak lutujecie pakiety do nadajników?


mayo

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie... pytanie może i prozaiczne ale jak dotąd pakietowałem tylko i wyłącznie akumulatory, które nie były połączone ze sobą "do czołowo". Myślałem już o tym żeby po prostu obkurczyć je folią i polutować tylko "zewnętrzne" styki, jednak obawiam się co do nietrwałego, "wewnętrznego" połączenia między akumulatorami. Jak zatem połączyć ze sobą akumulatorki do pakietów?(głównie chodzi o połączenie wewnętrzne) Macie jakieś swoje patenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rcg jest sporo informacji na ten temat.

Głównie robią to taką specjalnie dorobioną końcówką do lutownicy kolbowej podgrzewającą lut na obu ogniwach jednocześnie(w kształcie litery T), a potem szybko stykają ze sobą ogniwa. Cele oczywiście na jakiejś prowadnicy (np połówka rury z pcv o odpowiedniej średnicy) w celu ich łączenia w jednej linii. Sam próbowałem i muszę się przyznać, że efekty były średnie. Dlatego też zainwestowałem w lipole do nadajnika z UH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.