Skocz do zawartości

Osiągi silnika "dzwonek" (B2408-21D outrunner)


Piotrek_F3J

Rekomendowane odpowiedzi

witam

chce zakupić ten silnik

 

http://rcsklep.pl/product_info.php?cPath=22_55&products_id=182

 

i mam pytanko czy ktoś mierzył ciąg/pobór prądu na różnych śmigłach ?zasilanie Li Pol 2s i 3s.chodzi o to żeby nie założyć za dużego śmigła i nie spalić czegoś

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek przeciez w opisie silnika na stroni są podane parametry pracy przy zasilaniu 2s i 3 s .

 

wiem ale są testy tylko na 5 smigłach :) wole troche dłuzej polatać niz miec wiekszy ciag i krótszy czas latanka :P chodzi mi nawet o osiągi na 2s i na smiglach gws: 8x4 7x3,5 7x6 6x5 :P:P jak ktos testował to niech pisze :) bede wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek w opisie silnika masz napisane prąd maksymalny do 13A, zgodnie z tym co jest napisane na pakiecie 2s smigło 8x4,3 masz z ciąg 385 gram jeśli założysz do niego jeszcze mniejsze smigło np 7,3,5 to pewnie ciag nie przekroczy 250-300 gram .

 

tu masz troche danych

 

 

link 2

 

 

1 link poprawiony machnąłem sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam taki silnik z pół roku. Istotnie - trzeba pamiętać by łożysko tylne smarować co jakiś czas. Dorobiłem sobie teraz z starego bowdena - rurke wklejoną w model którą to co jakiś czas będe zakraplał olejem żeby smarować łożysko. Ciężko ten silnik zajechać -mój już jest po 10 kretach i wymianie ośki i smiga nadal, najlepiej na śmigle 8x6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taki silnik niestety tylnie łozysko sie uszkodziło po krecie i silnik sie grzał tak ze niemozna było go dotknać bo parzył wkońcu łozysko samo sie otworzyło :shock: awiec wyjąłem je i bez niego podłonczyłem sinik (oczywiście bez smigła)i nadal sie grzeje z powodu przedniego łorzyska ale znacznie mniej niz na dwóch uszkodzonych i zauwarzyłem ze mozna dokupic do tych silników łozyska

http://rcsklep.pl/product_info.php?cPath=26_36&products_id=183

i mam pytanie sory Piotrek ze w twoim temacie ale czy tylne łorzysko jest takie same jak przednie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik bardzo fajny, ja max ciag mialem na smigle 10x5, na 9x6 tez niezle sie sprawowal, ale na tym wiekszym po prostu wymiatal. Juz go nie ma lozysko poszlo i nie moge go za nic wybic. Drugi raz bym go juz nie kupil, wybralbym cos lepiej lozyskowane, bo te malutkie lozyska to troche tandeta... Teraz mecze EMaxa 28-22 ma wieksze lozyska i jest 30% tanszy.

 

baxter12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.