Skocz do zawartości

Pibros- Mała delta.


Grzegorz POL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnego dnia nie mając już czym latać, zamknąłem sie w komnacie i przeszukałem internet w celu znalezienia jakiegoś malgo modelu na pseudo zbocze. Tak natrafiłem na fajną deltę. Spełniła moje warunki co do wielkości i fajności. Po rozrysowaniu wszystkiego nożyk w ruch i po 3h pracy powstało takie coś. Model pomimo tylko lotów z ręki lata wspaniale może jutro jak Będzie dobrze wiało to wybiorę się na górkę polatać. W budowie w większości sugerowałem sie stroną pana Janusza J. Buckiego: http://www.jjb.materials.pl/depronowce/index.htm

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dzisiaj wiało i to mocno. Pierwszy raz latałem na zboczu ale to jest to. Model choć mozolnie przecinał powietrze, bardzo miły w pilotażu. Jednak profil mógłby być trochę cieńszy (polecam zastosowanie 2 wkładek depronu a nie trzech). Ogólnie konstrukcja bardzo dobrze przemyślana, sprawdza się przy kretach, których było niemało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.