Skocz do zawartości

Corona CS-919MG problemy


GEX999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakiś czas temu zakupiłem 6 tych serw: http://abcrc.pl/p/115/1897/serwo-corona-cs-919mg-12-5g-0-07sec-60-metal-serwa-analogowe-serwa.html i mam pewne problemy:

1) Jedno z serw cały czas wydaje dźwięk w neutrum, ale tylko przy użyciu metrowego Y. Podłączając bezpośrednio do odbiornika już nie.

2) Kiedy w modelu miałem dwa serwa na lotkę (używałem metrowego Y) to przy delikatnym dotknięciu lotki serwo delikatnie drgało. Po podłączeniu bezpośrednio do odbiornika już nie. Po wytrymowaniu lotek problem w tym serwie chyba ustąpił, natomiast pojawił się w drugim.

3) Jedno z serw drgało przy pewnym wychyleniu SW (dość ciężko to chodziło). Po włączeniu rewersu było to samo, dokładnie w tej samej pozycji. Po podłączeniu bezpośrednio do odbiornika problem był nadal.

4) Jedno serw po wróceniu do neutrum przez chwilę delikatnie drgało. Jest ono połączone na stałe z drugim serwem i zlutowane w Y.

Teraz pytanie- czy to normalne czy opisane ww. mogą świadczyć o wadliwych serwach lub słabej jakości wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem problem ale z cs929mg. prawie skasowałem przez to model. wystarczyało że stanąłem między nadajnikiem a modelem i serwa dostawały szału. ds919mg miałem w heli i nie sprawiał żądnego problemu. cs929mg odsprzedałem koledze latającemu na 2,4GHz i u niego żadnych problemów nie ma (ja latam na 35MHz). jakies pechowe te corony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.