Skocz do zawartości

serwa tower pro mg 995


zeos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale mi chodzi o to ze jak zrezygnuje z jednego np. hs 645 mg na kierunku i dam np. tower pro przynajmniej na razie to zaoszczędzę jakieś 80zł ale czy warto ryzykować model warty więcej

Mogę zaryzykować ze ster kierunku przestanie działać (ciekawe w jakiej pozycji ;D )

Ale czy reszta będzie ok. czy będą zakłócenia całe to pytanie nie miało by sensu gdybym wygrał w totka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, daj sobie spokój jak nie wiesz o czym piszesz.

Wady tych serw są powszechnie znane i były wielokrotnie opisywane. Serwa są niepowtarzalne. Testowałem takie dwa egzemplarze i działały raczej poprawnie. Obserwowałem "przelatywanie przez neutrum" bez obciążenia ale w normalnych warunkach pracy (pod obciążeniem) było wszystko ok. Z pewnością nie są to serwa z najwyższej półki ale w niektórych zastosowaniach są godne polecenia ze względu na swoją cenę. Ja ich używam do obsługi podwozia w dużym motoszybowcu. . W tej roli spisują się znakomicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.