Skocz do zawartości

To i moja kolekcja powinna tu sie znaleść


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Widzie że koledzy "chwalą" sie swiomi modelami to tak pomyślałem ze dodam tu i moje.

Modele w skali 1:35 oraz 1:48

 

P-51 Mustang

1.jpg

 

P-38 J/L Lightning

4.jpg

 

Ford focus WRC

6.jpg

 

T-72B

1.jpg

 

Leopard 2A5

2.jpg

 

motocykl BMW R75

1.jpg

 

Opel Blitz

1.jpg

 

Diorama - wykorzystane opel Blitz oraz BMW R75

1.jpg

2.jpg

5.jpg

 

 

Więcej modeli na mojej stronie www. Mam nadzieje że się wam spodobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No coś się zaczyna dziać wreszcie.

Modele fajne , mam nadzieję że być może pojawisz się z nimi dajmy na to w lutym w Bytomiu.

Popracowałbym trochę nad malowaniem mundurów. Szczególnie Ci motocykliści są zbyt "jednorodni" w barwie, nadaje to figurkom sztuczności, sucha pastela, troche cieni i rozjasnień i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motylasty dzięki za rady :D następnym razem postaram się bardziej wiem że nie są to super modele ale dopiero teraz staram się

dodwać efekt postarzenia i takie tam oraz odwzorowywać camo oraz inne szczegóły. Skleje jeszcze jakieś 1000 modeli i będzie super :jupi:. Motylasty czy ty chcesz abym zabrał te moje wypociny na wystawe :mrgreen: chyba ze pojade z nastawieniem na ostatnie miejsce :?. Kolejny model to Hummer może nawet dwa (sanitarka + wóz ze strzelcem) w barwach 18 BDSZ i na dioramke z mini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne ...a Blitz Perfeckt !

Janek

PS: Mundury rzeczywiscie jakby z magazynu -Buty jak na Defilade(Buty w woju juz podobno po 3 minutach sa zakurzone...) ...jak troche mundury dotluscisz,dasz troche cieni to bedzie Perfekt no i nie ostatnie miejsca....!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.