Skocz do zawartości

Hitec Optic 6


kielonnn

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Chodzi mi o to żebyw skrzydlach podpiąć 4 serwa (2x lotki i 2x klapy) i gdy wychyle lotke prawą w góre to klapa razem z nią do góry (troszke mniej).

 

Niestety nie ma takiej możliwości...

Kombinowałem i nie udało się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ... kielonnn, chcesz mieć lotki + klapolotki ?

 

Czy może chodzi ci o funkcję CROW do hamowania? To jest dość fajna funkcja: możesz wtedy lewą dźwignią z boku obudowy sterować hamulcem (czyli wychylenie lotek, klap i steru wysokości w przeciwne strony z ustawionym w nadajniku zakresem - kanały 1,6 i 2), prawą dźwignią z boku obudowy sterujesz klapami (kanał6), i prawym drążkiem normalnie lotkami (kanał 1). Co więcej ta funcję jeszcze można chyba połączyć z różnicowym wychyleniem lotek (lotki wtedy są na kanale 1+5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować z 4 serwami. W opticu masz funkcje klapolotek ktora swietnie dziala tyle ze z 2 serwami nie oddzielisz klap od lotek ale to chyba nie jest problem. Mnie to narazie wystarcza.

 

ale jesli w modelu jest przewidziana ilosc 4 serv w placie, to nie zmienisz tego, w Opticu powinno sie dac to zrobic, tylko trzeba uzyc tych dwoch wolnych mikserow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować z 4 serwami. W opticu masz funkcje klapolotek ktora swietnie dziala tyle ze z 2 serwami nie oddzielisz klap od lotek ale to chyba nie jest problem. Mnie to narazie wystarcza.

 

ale jesli w modelu jest przewidziana ilosc 4 serv w placie, to nie zmienisz tego, w Opticu powinno sie dac to zrobic, tylko trzeba uzyc tych dwoch wolnych mikserow

 

No chyba ze model wymaga takiej ilości serw. Jeżeli mamy miejsce na 4 serwa to jak najbardziej powinnismy je tam umiescic. Nie wiem jak to jest w opticu z lączeniem szeregowym serw, takiego doświadczenia jeszcze nie mam ale sądze ze powino byc to mozliwe (tylko sądze :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapy beda chodzily razem z lotkami w dół po użyciu drążka gazu (niemozliwt butterfly)

 

Właśnie do tego zmierzałem... Właściwie to w Opticu nie ma możliwości Butterfly mieć na gazie... (lewy suwak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.