Skocz do zawartości

Pierwszy Quadcopter


RossiQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamierzam zbudować swój pierwszy Quadcopter i potrzebuję waszej pomocy. Zaznaczam, że Quad ma być wykorzystany do FPV i najlepiej aby kamera również była sterowana. Bardzo bym chciał o wytłumaczenie co do czego służy, mam namyśli jak działa ten główny kontroler. Jak się do niego podpina regulatory i inne pierdoły.

 

Może zrobię jakiś zbiór pytań do was.

 

1. Na jakiej zasadzie „to” w ogóle lata :) , jak to jest że leci do przodu no i że skręca ??

2. Jakie proponujecie silniki tak aby to wszystko uniosło bez problemów

3. Jakie mają być regulatory, czy mają być programowalne i czy trzeba je jakoś przerabiać.

4. Wiem że jest jakiś kontroler multiwii od kogoś tam, ale jakieś konkrety co trzeba z tym zrobić i kodo poprosić o wysyłkę.

5. Czy turnigy 9x bez jakichkolwiek przeróbek na oryginalnym sofcie da rade po chytać to ??

6. Co tak naprawdę wchodzi w skład całego QUADa ??

7. Ramkę raczej chce zrobić samemu oraz podstawę z laminatu. No chyba że jakaś gotowa rama będzie lepszym rozwiązaniem??

 

Z góry dzięki za pomoc i proszę używać pełnych zwrotów a nie skrótów bo czasem jak czytam to nie mam pojęcia o czym piszecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nic nie złożysz! Próbujesz wyciągnąć informacje i zmusić forumowiczów do pisania tego co już jest na forum. Wyszukiwarka jest przecież dla wszystkich :)

 

Najlepiej gdybyć poszukał jakiegoś modelarza gdzieś w swojej okolicy, który by cię wprowadził w te wszystkie tajniki. Pisaniem po prostu się nie da tego zrobić! ;)

 

Zatem: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 szukam... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.