Skocz do zawartości

Tower Pro SG-92 Carbon- opinie


GEX999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o TP to moim zdaniem są dość mało wytrzymałe... te półmetalowe rónież (tylko górny tryb jest metalowy). Węgiel pewnie będzie bardziej wytrzymały od plastiku..... Ja już nie kupie TP teraz zamówiłem http://abcrc.pl/p/115/1896/serwo-corona-cs-939mg-12-5g-2-5kg-cm-metal--serwa-analogowe-serwa.html i zobacze jak się będą spisywały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba wybrałeś nienajlepszy produkt. Mam CS-919 i nie jestem zbyt zadowolony. Faktycznie są szybkie, ale jedno z nich lubi zgrzytać przy użyciu Y, dwa dość mocno drgają w pewnych pozycjach w neutrum przy lekkim obciążeniu, a jedno zadrgało samo po wróceniu do neutrum bez obciążenia. Jedno dostałem chyba z jakiejś starszej serii i czasami lubi zgrzytnąć po powrocie do neutrum. Inni mają z nimi o wiele większe problemy, ale słyszałem, że z CS-929 też nie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Kamyczek_RC

Mam kilka sztuk ale koło carbonu to to chyba leżało ,chyba że ktoś miał na myśli carbon w postaci sadzy którego użyto do zabarwienia plastiku na koła żebate na kolor czarny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Może odkopię...

Mam kilka tych serw (jeszcze nie w modelu) i ten carbon wygląda jak kompozyt twardego plastiku w węglem. Taki materiał jest wykorzystywany od lat w modelarstwie kołowym. Są z niego wykonane płyty podłogowe (ew. "wanienki") w modelach samochodów. Jest to bardzo wytrzymały materiał, dość twardy, ale nie tak kruchy jak czysty węgiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.