Skocz do zawartości

Niekonwencjonalne latadełko


Freeze-F1

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze chcialem stworzyc cos latajacego bardzo dziwnego np jakiegos typu UFO latajace. Chcialbym zeby latac mozna tym bylo po pokoju itp. moze macie jakies plany czy swoje wlasne pomysly na cos takiego. moze jakies latajace dyski lub zawisajace w powietrzu konstrukcje ;p piszecie co wiecie i dajcie jakies linki czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

słuchajcie chodziło wam o UFO itp. ja już widziałem dzisiaj w maximusie (centrum handlowe w Nadarzynie pod warszwą ). Modelik jedno silnikowy i niebył taki mały.Nieoglądałem go dokładnie poniewarz był wysoko ale moge narysowac mniejwięcej jak wyglądał.Widziałem także mini uwięziówki czyli taki jakby mini F16 z silnikiem pchającym jednym oczywiście i żyłka chyba ze to było cos do domu np na zyrandolu powieśic ale niewiem. wziołem to do ręki i nawet spodobało mi sie ale chińszczyzna ale zobacze jeszcze kosztowało chyba 2 dychy i moze to sobie kupie bo 2 dychy to niedużo ale odbiegam od tematu apropo UFO to koszt to chyba 70 zł? chyba tak.Były równierz poduszkowce ale chyba cos powyżej 100.a jeszcze obok w sklepie były takie gigantyczne samochody rc.Głownie spodobał mi sie bolid F1 Renault.Ich długość to coś koło 80cm ale cena 350zł :shock: za wszystko ale to wszystko tandeta do skrętu zapewnie nawet serwa nie użyli tylko pewnie skręt za pomocą silnika ale amortyzatory przód tył naprawde fajne ale strasznie mnie zaciekawiły te mini uwieziówki musiał bym zobaczyć jeszcze raz ale najpierw zaczerpne informacji na forum no więc czekam na opinie czy fajne by to było bo cena taka że jak coś to nie szkoda jak postrasze krety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.