Skocz do zawartości

Hitec Optic 6


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel USB oryginalny Hiteca odłącza moduł? Nadajnik sam nie startuje, trzeba go normalnie włączyć, zawsze wyjmuję moduł, ale kiedyś się wyrobi...

 

jeśli mam taką wtyczkę jak niżej

 

hitec.gif

 

a w opisie na stronie jest

4,5 - zwora na pinach wyłącza tor w.cz. nadajnika.

 

czyli wygląda na to, że przy włączeniu nadajnika albo podłączeniu do komputera w.cz jest odcinany...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wygląda na to, że przy włączeniu nadajnika albo podłączeniu do komputera w.cz jest odcinany...?

Grzechu, oj grzejesz te posty, grzejesz...

Napisałem, że odłącza. Masz to potwierdzone na stronie Pitlaba, którą sam zresztą cytujesz. Nie wiem w czym problem. Jak naprawdę masz jeszcze wątpliwość, to podłącz kabel symulatora, podłącz zasilanie w modeli i sprawdź, czy reaguje. Prościej się nie da, chyba że masz skaner częstotliwości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna :D

Jednak to nie Hitec hyhy :)

A dokladnie to takie cos:

 

417597716

 

Ohmomierzem sprawdzilem, zworki nie ma :!

Co sie dzieje jesli latam na komuterze, a modul jest włożony?

ogólnie zadzila takie cos? Domyslam sie, ze jesli modul w.cz dziala, to moze sie spalic koncowka mocy, moge zatem odkrecic antene? Ona nie ucierpi przy wielokrotnym wyjmowaniu i wkladaniu jak modul, ktory juz jest luzny ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadziała, ale moduł się będzie grzał. Spalić to się tak od razu nie spali. Ja parę razy zostawiłem nadajnik włączony ze złożoną anteną na kilka godzin i moduł był ciepły, ale się nic nie popsuło. Jak wykręcisz antenę to się będzie grzał jeszcze bardziej i jeszcze większe szanse na to że się spali.

Ja wyjmuję moduł jak latam na Phoenixie i nie mam na razie z tym problemu.

A jeśli Tobie się moduł obluzował, to może rozkrój (jeśli nie da się rozłożyć) wtyczkę i dolutuj tą zworkę.... Ewentualnie kup gniazdko i wtyczkę i zrób sobie przejściówkę w której będzie zworka... Wtyczki są np. w sklepie z cz. elektronicznymi TME, gniazdka nie wiem, pewnie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.