Skocz do zawartości

Fullymax SA10126 - pytanie o miganie do posiadaczy


Gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem dzisiaj w/w sprzęt (http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1595,balancer-sa10126-rc-system)

i tuż po powrocie zabrałem się za pakiety.

 

Po podłączeniu samego pakietu 2 lub 3 celowego - wykrywa ilość ogniw ładnie mrugając odpowiednią ilością diód i miga (chyba) aż do wyrównania pakietu.

 

Po podłączeniu np. w chwili obecnej pakietu 2S wykrywa ilość cel i włącza (prawidłowo) czerwoną diodę gasząc zielone. I teraz sedno sprawy i pytanie do użytkowników tego balanserka - Czy po rozpoczęciu ładowania pakietu 2S z podłączonym balanserem, prawidłowym objawem jest miganie diody 1CL ?

 

Za wszelkie podpowiedzi i wyjaśnienia z góry bardzo dziekuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze juz wiem - w dalszej części ładowania miga dioda 2CL - czyli migająca dioda oznacza celę któa jest w danym momencie wyrównywana :jupi:

 

No i wyszło że odpowiadam sam sobie 8) To jeśli ta informacja jest zbędna (o miganiu) lub się dubluje gdzieś na forum - proszę admina o wycięcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.