Skocz do zawartości

Puchar Polski Orion Cup F3K, Kobylnica


Lord Rzeźnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16 września 2012r. (zmiana względem dotychczasowego terminu 23 września 2012r.) zostaną rozegrane na lotnisku w Kobylnicy Otwarte Zawody Ogólnopolskie zaliczane do Pucharu Polski Modeli Szybowców Zdalnie Sterowanych Wyrzucanych z Ręki Orion Cup F3K.

Zbiórka zawodników o godz. 9:00 przed budynkiem portu lotniczego. O godz. 10:30 nastąpi grupowy przejazd na miejsce startów. Przypominamy zawodnikom o konieczności posiadania licencji sportowej ważnej na rok 2012. Organizatorem zawodów jest Adam Siama.

 

Takiego newsa dzisiaj przeczytałem na stronie AP http://www.aeroklub.poznan.pl/ .Jakbym miał wykupioną licencję (na ostatni kwartał już mi się nie opłaca kupować) to sam bym wziął udział, mimo, że mam model konstrukcyjny i z nadwagą 120g - bardziej dla możliwości pooglądania prawdziwych modeli :P . Tak, czy siak dziele się informacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.