Skocz do zawartości

Wszystkie moje modele


Wojteq

Rekomendowane odpowiedzi

PT-17 Stearman

Model dwupłatowca produkcji Boeing wykorzystywanego do szkoleń amerykańskich pilotów.

Kupiony był jako zestaw firmy Aeroworks w USA. Oklejaliśmy go sami specjalną folią imitującą płótno. Posiada on 5-cylindrową gwiazdę Saito (53ccm), która daje mu ten realistyczny dźwięk i dzięki której zyskuje więcej punktów na zawodach :wink: . Model od 2 lat lata w kategorii F4C/P.

hpim1113rt2.jpg

 

AT-6 Texan

Model samolotu również wykorzystywanego do szkoleń. Kupiony z zestawu w Wimarexie. Posiada on silnik dwu-cylindrowy Laser (33ccm zdaje się :P ) i służy on głównie do treningu przed zawodami F4C.

img5402jq6.jpg

 

RWD-6

Model historycznego samolotu, który zwyciężył Challenge w 1932 r.

Zginęli na nim Żwirko i Wigura którzy byli wyjątkowymi Polskimi pilotami. Model pojawił się pierwszy raz na zawodach z okazji 75 rocznicy zwycięztwa Polaków. Sędziowie w ocenie statycznej znaleźli dużo błędów które poprawiliśmy. Model natomiast lata wyjątkowo realistycznie co dało mi bardzo dużo punktów :jupi: . W powietrzu prezentuje się jak oryginał. Aż na sercu lekko gdy widać jak Żwirko i Wigura znów machają skrzydłami nad Polską ziemią :) Na zdjęciach widać ten efekt w 50% :wink:

dsc0175rn7.jpg

dsc0187gg2.jpg

 

Christian Eagle

Jest naszym pierwszym dwupłatem. Kupiony jako zestaw w Wimarexie jakieś 3 lata temu. Rzadko nim latam ale to pierwsza makieta jaką zacząłem latać. Pamiętam jaki to był wtedy stres, kiedy ojciec dał mi polecieć swoją "perełką". Wtedy to był najdroższy model jaki mieliśmy, a ja latałem jeszcze słabo (małym fun-flyem). Ale na szczęście tata we mnie uwierzył i może właśnie dzięki temu modelowi zawdzięczam moje w miare udane występy w F4C. :wink:

hpim0405cc3.jpg

 

Edge 540T

Jest to model "styropianiec" który służy do polatania gdziekolwiek. Jest doskonały na imprezy typu rozpoczęcie i zakończenie sezonu. :D Jak widać na zdjęciu modele trzymamy gdzie tylko się da. ;D Ten np. wisi na ścianie, a reszta zajmuje cały dom :P

hpim1457fp3.jpg

 

Mam jeszcze jeden model ale jest on niespodzianką na zawody F4C w przyszłym sezonie i dlatego nie napisze o nim :P Wszystko będzie jasne w 2008 roku :D

 

Posiadam również model do F3A (akrobacji) o nazwie "Mondera". Jest to starego typu model który lata szybko ale za to jak ładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.