Skocz do zawartości

Portale internetowe


tomyy29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pomyślałem, że fajnie byłoby się podzielić tym jakie portale internetowe najczęściej odwiedzamy , może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie w naszych przykładach portali które lubimy.

Moja krótka lista

 

tvn24.pl

onet.pl

kinomaniak.tv

pfmrc.eu

nasa.gov

youtube.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego NOKER, napisałem tego posta w dziale Hyde Park, w którym ludzie piszą o tym jakiej muzyki najczęściej słuchają lub jaki film ostatnio oglądali itp.

Jeżeli nie podoba ci się pomysł to się nie udzielaj, a i o co ci chodzi o bajty z których korzystam? Płacę za internet więc z niego korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak uważacie to poczytajcie sobie tematy niektórych postów z tego działu. Ale jeżeli temat tak bardzo " kąsa" Wasze poglądy to proszę moderatorów o usunięcie tego wątku.

A co do transferu który wykorzystuję z forumowego serwera to bez przesady, nie popadajcie w skrajność.

 

A tak na marginesie liczyłem na to że można byłoby się dowiedzieć o istnieniu ciekawych portali na których spędzamy czas przy komputerze.

Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transferu nam nie zabraknie. Można pisać w hydeparku o wszystkim jak ktoś ma ochotę, jak kogoś razi niech nie czyta lub zablokuje dział.

 

Dzięki za wyjaśnienie kolegom, a wracając do tematu uwielbiam w pracy obserwować nasz polskie boćki live lecz niektóre już odleciały do ciepłych krajów:

 

bocianyonline.pl

bocianybolec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.